Neden Katılmalısınız - İfexpo Hazır Giyim ve Kumaş Fuarı

Seçilmiş Alıcıları Fuara Getiriyoruz

11 Ülkeye uzanan global satış ağımız, 29 ülkede yer alan acentelerimiz ve 7 yurtdışı tanıtım ofisimiz aracılığıyla katılımcılarımızı global hazır giyim markalarının ve zincir mağazaların satın alma yetkilileri ile buluşturuyoruz. Önceden Ayarlanmış İkili Görüşmeler Hazır Giyim markaları, departmanlı mağaza zincirleri, e-ticaret firmaları ve tedarik firmalarına tahsis edilecek özel ofislerde katılımcılarla ikili görüşmeleri fuar öncesinden hazırlıyoruz.

Yıl Boyu Markanızın Tanıtımı Ürün ve hizmetlerinizi 365 gün sergileyebildiğiniz MyTüyap dijital platformu üzerinden potansiyel müşteriler ile yıl boyu iletişiminizi sağlıyor, dijital pazarlama araçlarını kullanarak fuarın ve katılımcı markaların hedef ülkelerde etkin tanıtımını gerçekleştiriyoruz.

Sektörün Dünyaya Açılan Kapısı Hazır giyim sektörünün tüm bileşenlerini bir araya getiren, pazarın önemli yerli ve global oyuncuları ile ikili görüşme imkanları sağlayan İFEXPO’da yer alarak sektördeki gelişmeleri ve trendleri yakından takip edin, dünya pazarlarına açılmak için yeni bağlantılar ve deneyim kazanın.