İplik Fuarı ile Eşzamanlı 

Untitled Document
 FUAR HAKKINDA


13. Uluslararası İstanbul İç Giyim Çorap Fuarı, 4-6 Şubat 2016’da, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da düzenleniyor. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da en önemli alıcıları katılımcı firmalar ile buluşturacak olan bu büyük organizasyon, yurtiçi ve yurtdışı sektör profesyonelleri tarafından ilgi ile bekleniyor.

İfexpo 2016, ziyaretçilere Türkiye’nin önemli iç giyim, çorap, ev ve plaj giysileri, yan sanayi ve aksesuar firmalarını tek çatı altında bulma imkanı sağlıyor. Sadece iş dünyasının değil moda sektörünün de ilgi ile beklediği bu önemli buluşmada katılımcıları oldukça yoğun bir program bekliyor. 2016 - 2017 trendlerinin sergileneceği bu büyük organizasyonda yer alacak defileler, sergiler geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da iç giyim çorap sektörü ve modasının gündemini belirleyecek.

İstanbul’un en büyük fuar alanı Tüyap’ta gerçekleşecek olan İfexpo Fuarı rekor sayıda ziyaretçi ağırlamaya hazırlanıyor. Katılımcı sayısı ve profili ile düzenlendiği her yıl çıtasını bir basamak yukarı taşıyan bu büyük organizasyon, sektördeki başarısını ulusal ve uluslararası arenada bir kez daha duyurmayı hedefliyor.
Sektör firmalarının rekabet güçlerini arttırmalarına, yeni pazarlara ulaşmalarına büyük katkı sağlayan ve önemli yatırımlara yön veren İfexpo Fuarı, 2015 yılında toplam 76 ülkeden 8.700’ün üzerinde sektör profesyonelini ağırlayarak önemli bir rekora imza atmıştı.

Sektörün hedef pazarlarında gerçekleştirilen yoğun tanıtım çalışmaları sonuç verdi.   Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Cezayir, Fas, Filistin, Irak, İran, Kosova, Kuveyt, Lübnan, Mısır, Rusya, Sırbistan, Suriye, Suudi Arabistan, Tunus, Ukrayna, Ürdün ve Yunanistan’dan gelen alıcılar ağırlıkta olmak üzere toplam 1.575 uluslararası sektör profesyoneli fuarı ziyaret etti. Gelişen, değişen tüketici taleplerini karşılamak için markalaşan,  yatırımlarına hız kesmeden devam eden katılımcı firmalar, yabancı heyetlerden gördükleri ilgiden ve kurdukları yeni uluslararası iş bağlantılarından son derece memnun kaldılar.2016 yılında gerçekleşecek olan 13. UIuslararası İstanbul İç Giyim Çorap Fuarı’nda yerinizi almak için gecikmeyin.

Stand rezervasyonları ve bilgi için lütfen bizi arayınız.

Tüyap İhtisas Fuarcılık  A.Ş.     Tel:  0212 867 11 53